About Image Cirle Shape Img

Biz kimiz?

Kadrosunda bulundurduğu uzman ve tecrübeli ekip ile koşulsuz müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak özel yazılımlar, masaüstü uygulamalar, kurumsal kimlik, web tasarımları ve özel web-mobil projeleriyle hizmetler sunan profesyonel bir yazılım/bilişim firmasıdır.

AyzaSoft, günümüz teknolojisinin sunduğu tüm imkanları kullanarak her sektör ve ölçekte kurumsal şirketlere yazılım çözümleri sunmak üzere hizmete devam etmektedir. İstanbul, Ankara ve Şanlıurfa’dan faaliyetlerini sürdüren AyzaSoft, ürettiği çözümler ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel ve toplumsal konulardaki duyarlılığıyla da Türkiye’nin öncü firması olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

AyzaSoft, müşterilerinin ticari pozisyonlarını ve beklentilerini teknoloji dünyasına taşıyarak, firmanın daha hızlı, daha güvenli ve yenilikçi teknolojiyi kullanarak sağlıklı ortamda kazancını arttırması ve bilgiye erişimi hızlandırması için profesyonel çözümler sunmaktadır.

İşini kolaylaştırmak, hızlandırmak ve büyütmek isteyen kurumlara/firmalara masaüstü, web ve mobil uygulamalar ile hizmetler veren AyzaSoft, uzman kadrosu ile teknoloji ve yazılım alanında yeni fikirleri hayata geçirmekte ve işlerinizi kolaylaştırmaktadır.

Ekibimiz

AyzaSoft; yazılım geliştirme, sistem analizi ve endüstriyel çözüm üretme konusunda deneyimli, büyük ölçekli kurumsal projelerde başarı ile uygulama geliştirmiş, değişime ve yeniliğe açık, teknolojiyi ve ürünlerini yakından takip eden ve bunlar için her türlü yazılımı üretebilen bilgili, genç ve dinamik bir kadroya sahiptir.

AyzaSoft, bünyesinde bulundurduğu uzman Bilgisayar Mühendisleri, Endüstri Mühendisleri ve Bilgisayar Programcıları ile ihtiyaçlarınıza doğru çözümler sunmak için çalışan bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. Teknoloji ve bilişim alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek müşteri isteklerini takım çalışması ruhu ile analiz edip en uygun çözümü bulmak için çalışmalarını yürütmektedir.

Yetenekli, çalışkan ve milli değerlere bağlı çalışanları bünyesine katmaya devam eden Ayzasoft, başlangıçta çalışanı görev alacağı alan ile ilgili eğitim sürecine dahil etmekte ve sonuçta başarılı olanlara projelerde görevler vermektedir.

Bugün itibari ile kadrosunda 16 mühendis ve 3 idari personel görev yapmakta olan Ayzasoft, kadrosunu her geçen gün genişletmeye ve güçlendirmeye devam etmektedir.

Kalite Hedeflerimiz

Müşteri memnuniyeti ve bilgi güvenliğine yüksek derecede önem veren AyzaSoft, hem çalışan personelleriyle hem de müşterileriyle, kaliteli-güvenli yazılım geliştirme, bakım ve teknik destek gibi iş süreçlerinde kalite ve profesyonellikten taviz vermeyen bir firmadır.

AyzaSoft, geliştirdiği yazılımlar ve kurduğu sistemler ile iş süreçlerini kısaltmayı, maliyetleri azaltmayı, pazar payını, müşteri sayısını ve müşteri memnuniyetini artırmayı kalite hedefleri olarak belirlemiş ve bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir.

Sürekli değişen ve gelişen bilişim ve teknoloji çağında kendini güncel tutmak ve müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmak için eğitim, öğrenme ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir.

AyzaSoft, ürün geliştirme aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar bütün aşamalarda kaliteyi merkeze koyarak insan kalitesinden ürün kalitesine, üretim kalitesinden servis kalitesine kadar tüm kavramları sahiplenmekte ve her zaman daha iyisini üretmek için çalışmaktadır.
About Image Cirle Shape Img

Yazılım Geliştirdiğimiz Platformlar

Masaüstü Uygulamalar
Masaüstü uygulama, sunucu tabanlı sistemlerde işletim sistemlerine göre oluşturulan uygulamalardır. Tüm işletmeler için işlevsel özellikler sunabilen bu uygulamalar, verileri güvenle depolar, yönetir, paylaşım yapmaya imkan sağlar ve uygulama yöneticisine tam yetki verir. Masaüstü uygulama analiz ve raporlamada büyük kolaylık sağlar, kapalı devre olarak çalışır ve iş gücünü en aza indirerek verilerin çalışanlar arasında paylaşılmasını ve işlenmesini kolaylaştırır.

Mobil Uygulamalar
Mobil uygulama; akıllı telefon, tablet gibi cihazlar için özel olarak tasarlanan yazılımdır. Özellikle taşınabilir cihazların yoğun olarak kullanılmaya başlamasıyla mobil uygulamalar web sitelerinin alternatifi haline gelmiştir. Web ve masaüstü uygulamalarının mobil sürümlerine de ihtiyaç duyulmaktadır.

Web Uygulamalar
İnternet üzerinden erişilen ve bir web tarayıcı üzerinde çalışan yazılımlardır. Bilgisayarlarda ve tüm mobil cihazlarda tarayıcı sayesinde çalışır ve uygulamaya istenilen yerden erişim imkanı verir. Bu yönüyle web uygulamaları oldukça yaygınlık ve önem kazanmıştır.

Günümüzde uygulamalar için üç farklı platformu da kullanmak ihtiyaç halini almıştır. Ayzasoft, kurum içi ve kurum dışı tüm uygulamalarınız için ihtiyaç ve beklentilerinizi ön planda tutarak kaliteli, güvenilir ve ulaşılabilir platformlarda uygulamalar hazırlamaktadır.
About Image

Ayzasoft ile çalışmak size her zaman kazandırır...

“Teknoloji işinizi yönetirken siz daha ileriye bakın.”

“İnternette yapılan iyi bir reklam yönetim maliyetinizi 2-3 kat düşürebilir.”

“Kurumsal tüm sorunlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.”

“Çalıştığımız her projeye kişisel ve etkili bir yaklaşım getiriyoruz.”

“Müşterilerimiz bizi seviyor ve bizimle çalışmaya devam ediyor...”