Çiftçibilir

ÇiftçiBilir İlan Sitesi

Çiftçilerin ve çiftçiler ile alışveriş yapan tüm üretici ve satıcıların ürünlerini kolaylıkla sergilemeleri ve satabilmelerini sağlamak için hazırlanan bir ilan sitesidir. Ücretsiz olarak üye olup ilanlarınızı kolaylıkla yayınlayabilirsiniz. Eklediğiniz ilanları diğer tüm internet kullanıcıları anında görebilir ve sizinle iletişime geçebilirler.

İlan sayfamızda birden fazla ilan yayınlayabilir, ilanınızın kaç kişi tarafından görüntülendiğini, kaç kişi tarafından favorilere eklendiğini görebilirsiniz. İsterseniz ilanınızı Efsane İlanlar veya Vitrin İlanlar listesinde sergileyebilirsiniz.

İstediğiniz zaman ilanınızı pasif yapabilir veya tamamen kaldırabilir, İlanınızı istediğiniz zaman güncelleyebilir, İlanınıza eklediğiniz fotoğrafları değiştirebilir, silebilir veya yenilerini ekleyebilir, Web sayfasında reklam yayınlayabilirsiniz…
GaleriMax

Galerimax Oto İlan Sitesi

Her türlü otomobil, pikap, panelvan, kamyon, traktör, otobüs, tarım ve iş makineleri, motosiklet gibi araçlarınızı kolaylıkla yayınlayabileceğiniz veya satın almak için detaylı araştırma yapabileceğiniz bir ilan sitesidir.

Galerimax.com’u internet olan her yerden kullanabilirsiniz. Yazılım web ve mobil olarak hazırlanmıştır. Gelişmiş ve son teknoloji programlama dilleri ile hazırlanan yazılım, Responsive özelliği sayesinde web uygulamasını hem akıllı telefonunuzdan hem de tablet’ten kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Siteye üye olmadan mevcut tüm ilanlara bakabilir, marka, model, yıl, kilometre ve daha birçok özelliğe göre arama yapabilir, ilanları karşılaştırabilir, ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.
Siteye üye olarak ilan yayınlayabilir, kendi ilanlarınız üzerinde güncelleme yapabilir, pasif hale getirebilir veya silebilirsiniz. İlanlarınızın görüntülenme ve favori olarak eklenme sayısını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Kolay kullanımı ve her elektronik cihazda çalışma özelliği ile galerimaks.com’u mutlaka kullanmalısınız.

Galerimax.com Sizin tercihiniz.

Dava Takip

Dava Takip ve Muhasebe
Otomasyonu

Dava Takip ve Muhasebe Otomasyonu; hukukçu ve hukuk bürolarına dava süreci boyunca her türlü yardımı sağlayan, dava takip süreçlerini kolaylaştıran, belgelerin internet ortamında saklanmasını saklayan ve bu belgelere istenen ortamdan erişimi sağlayan, ödemelerin, masrafların, giderlerin ve kargoların takibini kolaylaştıran yazılımıdır.

Ayza E-Ticaret

Ayza E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret projesi, ürün yelpazesini belli bir hedef kitleye sunmayı amaçlayan firmalar için hazırlanmış bir yazılımdır. Gelişmiş arama seçenekleri, sanal pos entegrasyonları, tüketicinin geçmiş davranışlarını tespit ederek geleceğe yönelik davranışlarını tahmin etme, ileri seviye ürün ve kullanıcı-bayi yönetimi, SEO optimizasyonu, gelişmiş istatistiksel değerlendirme, estetik güvenli ve hızlı alt yapı ve kolay kullanım sağlayacaktır. İşletmeler, esnek ürün kategorileri belirleme, vitrinler oluşturma ve sektör ve ürün yelpazesine göre tasarım yapmaktadırlar.